MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA!

Vzhledem k tomu že potřebujeme uvolnit skladové prostory, nabízíme kompletní sklad všech kartičkových kalendáříků z naší nabídky. Jedná se o více jak 280 druhů sérií. Ty jsou většinou po osmi nebo devíti kusech v sérii. Celkem je to přibližně kolem 19 tisíc kusů sérií v celkem jedenácti bednách od banánů. Tento celek nabízíme nejvyšší nabídce. Preferujeme osobní odběr.

 

Knihy

Vydavatelství dodržuje všechna kritéria pro vydávání - ohlašovací povinnost, povinné výtisky, katalogizace pro knihovny, ISBN. Zajišťujeme i prodej jak vlastními silami, tak prostřednictvím celostátních distribucí.

Knihy vydáváme vlastním nákladem, ale i nákladem zadavatele (např. pro Oú Hnátnice - HNÁTNICE, pro Mú Ústí nad Orlicí - Ústecká radnice a městské dějiny, pro Mú Letohrad - Kyšperk).

Jste začínající autor a rádi byste vydali vlastní knihu? U nás to není problém. Díky naší dlouholeté zkušenosti a možnostem naší vlastní tiskárny nabízíme vydání knih na zakázku a to i v nízkém nákladu. Autorům kteří jsou schopni si vydání knihy sami nebo prostřednictvím sponzorů zafinancovat tak umožníme nejen že jejich kniha spatří světlo světa, ale pomůžeme i s jejich nabídkou do distribucí.

Pro více informací se obracejte na redaktora vydavatelství.

malé logo OFTIS spol. s r. o., Příkopy 1438, 562 01 Ústí nad Orlicí, IČ 150 28 828 tel.: +420 465 52 10 52, 52 53 22, e-mail: oftis@oftis.cz
firma zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové značka: odd.C, vložka 440