MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA!

Vzhledem k tomu že potřebujeme uvolnit skladové prostory, nabízíme kompletní sklad všech kartičkových kalendáříků z naší nabídky. Jedná se o více jak 280 druhů sérií. Ty jsou většinou po osmi nebo devíti kusech v sérii. Celkem je to přibližně kolem 19 tisíc kusů sérií v celkem jedenácti bednách od banánů. Tento celek nabízíme nejvyšší nabídce. Preferujeme osobní odběr.

 

Vánoční a novoroční přání

klad listůPohlednice vydáváme jak vlastní, tak na zakázku. Ceny jsou již od 2,50 Kč včetně DPH. Nabízíme pohlednice malované, z fotografií i kombinované. Ze skladové nabídky k prodeji jsou k dispozici například pohlednice s obrázky koní nebo kolekce s vojenskou tematikou.

Nabízíme zakázkovou výrobu pohlednic z dodaných podkladů. Malonákladový tisk je možný již od 8 ks.

Putování krajinou s erby je kolekce malovaných pohlednic celé České republiky. Jednotlivé pohlednice ve formě stylizované mapy na sebe navazují. Obsahují sídla, památky i významné přírodní útvary a heraldické symboly.

malé logo OFTIS spol. s r. o., Příkopy 1438, 562 01 Ústí nad Orlicí, IČ 150 28 828 tel.: +420 465 52 10 52, 52 53 22, e-mail: oftis@oftis.cz
firma zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové značka: odd.C, vložka 440