Vom 23. Dezember 2019 bis 1. Januar 2020 ist das Unternehmen aus Urlaubsgründen gesperrt!

Bestellungen, die vor dem 18. Dezember eingehen, werden bis spätestens Freitag, den 20. Dezember versendet. Weitere eingehende Bestellungen werden nach dem 2. Januar 2020 bearbeitet.

Wir bedanken uns bei allen Kunden für die Schirmherrschaft und wünschen Ihnen viel Gesundheit und Glück im neuen Jahr.

Verlag

vydavatelstviVydavatelství OFTIS s. r. o. Ústí nad Orlicí zahájilo svoji činnost již v roce 1992 první knížkou, kterou se staly Podorlické pověsti autora PhDr. Josefa Tříšky. Často užívaný přívlastek „regionální“ je tomuto ústeckoorlickému vydavatelství přiřazován již řadu let. Většina autorů a jejich knihy totiž mají jednoho společného jmenovatele, jímž je bezprostřední a vřelý vztah k podorlickému kraji.
Zpočátku začal OFTIS spolupracovat s řadou amatérských regionálních autorů a kronikářů. V posledních několika letech se řady těchto autorů rozšířily o další, již zkušené tvůrce. A tak vyšla řada titulů, které přesáhly regionální rámec a oslovují čtenáře v celé republice.
Tematicky širokospektrá nabídka internetového knihkupectví OFTISu je velice pestrá, neboť v ní najdete žánry určené pro dospělé, beletrii (především povídky), literaturu faktu, historii, místopisnou a přírodovědeckou literaturu, poezii i pohádky pro děti.
V přehledně členěné internetové nabídce najdete nejenom knihy, ale i kalendáře, papírové tištěné betlémy, příjdou si zde na své především sběratelé kartičkových kalendáříčků, pro které OFTIS pravidelně vydává nabídkové katalogy, nechybí nabídky vlastních pohlednic i vydávání na zakázku, výjimkou nejsou ani vánoční a novoroční přání.
Za dobu své existence vydalo již více jak 500 knižních titulů.

malé logo OFTIS spol. s r. o., Příkopy 1438, 562 01 Ústí nad Orlicí, IČ 150 28 828 tel.: +420 465 52 10 52, 52 53 22, e-mail: oftis@oftis.cz
firma zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové značka: odd.C, vložka 440