Vom 23. Dezember 2019 bis 1. Januar 2020 ist das Unternehmen aus Urlaubsgründen gesperrt!

Bestellungen, die vor dem 18. Dezember eingehen, werden bis spätestens Freitag, den 20. Dezember versendet. Weitere eingehende Bestellungen werden nach dem 2. Januar 2020 bearbeitet.

Wir bedanken uns bei allen Kunden für die Schirmherrschaft und wünschen Ihnen viel Gesundheit und Glück im neuen Jahr.

Bücher

Vydavatelství dodržuje všechna kritéria pro vydávání - ohlašovací povinnost, povinné výtisky, katalogizace pro knihovny, ISBN. Zajišťujeme i prodej jak vlastními silami, tak prostřednictvím celostátních distribucí.

Knihy vydáváme vlastním nákladem, ale i nákladem zadavatele (např. pro Oú Hnátnice - HNÁTNICE, pro Mú Ústí nad Orlicí - Ústecká radnice a městské dějiny, pro Mú Letohrad - Kyšperk).

Jste začínající autor a rádi byste vydali vlastní knihu? U nás to není problém. Díky naší dlouholeté zkušenosti a možnostem naší vlastní tiskárny nabízíme vydání knih na zakázku a to i v nízkém nákladu. Autorům kteří jsou schopni si vydání knihy sami nebo prostřednictvím sponzorů zafinancovat tak umožníme nejen že jejich kniha spatří světlo světa, ale pomůžeme i s jejich nabídkou do distribucí.

Pro více informací se obracejte na redaktora vydavatelství.

malé logo OFTIS spol. s r. o., Příkopy 1438, 562 01 Ústí nad Orlicí, IČ 150 28 828 tel.: +420 465 52 10 52, 52 53 22, e-mail: oftis@oftis.cz
firma zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové značka: odd.C, vložka 440