Obchodní podmínky GRANTIS Ústí nad Orlicí
noimage

Údaje nutné k vyřízení objednávky

Jako zákazník musíte uvést následující údaje:

  • Jméno a příjmení.
  • Úplnou poštovní adresu.
  • Adresu elektronické pošty.

Dále doporučujeme uvádět i číslo telefonu pro potřeby okamžitého kontaktu. Tyto informace jsou nezbytné pro vaši identifikaci jako kupujícího. Používáme je za účelem správné dodávky zboží a ke komunikaci s Vámi.

Po odeslání objednávky Vám systém zároveň automaticky doručí E-mailem její kopii. V případě, že v ní naleznete jakékoli nesrovnalosti, okamžitě nás kontaktujte E-mailem nebo telefonicky na tel. č. 465 525 741. Zboží bude odesláno v nejkratším možném termínu.

Zahraniční objednávky

Pokud doložíte vaše DIČ v členském státu Evropské unie, bude Vám zaslané zboží účtováno bez DPH.

Možné způsoby platby

U nás můžete zaplatit následujícími způsoby:

Bankovní převod

Cenu objednávky můžete uhradit převodem ze svého účtu na náš účet č. 131041611/0100. Jako variabilní symbol platby vždy uvádějte číslo dané objednávky, které se zobrazí po jejím dokončení. V tomto případě bude objednané zboží zasláno po jeho uhrazení.

Pokud zákazník zvolí platbu bankovním převodem, zavazuje se uhradit celkovou cenu objednávky do 14 dní. Pokud obchod neobdrží v této lhůtě platbu na svůj účet, bude objednávka zrušena. Před zrušením objednávky bude zákazník upozorněn a požádán o realizaci očekávané platby.

Dobírka

Cenu za zboží zaplatíte až při jeho převzetí. Při tomto způsobu platby účtujeme k ceně objednávky dobírkový příplatek ve výši 50 Kč. Tento poplatek platí i při dopravném zdarma. Pokud objednávka přesáhne částku 2 000 Kč, je dobírka zdarma (bez poplatku 50 Kč).

Platba na fakturu

Tento způsob platby je určen pouze pro právnické osoby. Objednané zboží bude zasláno spolu s fakturou k zaplacení. Další objednávka na fakturu bude vyřízena až po uhrazení předcházející objednávky. Jako fakturační adresa bude uvedena adresa zákazníka v jeho registračních údajích (nezapomeňte uvést také IČO, případně DIČ). Adresu doručení, pokud se liší od fakturační adresy, uveďte při dokončování dané objednávky.

 

Možné způsoby doručení

Pro zásilky si zákazníci mohou vybrat z těchto způsobů doručení:

Balík do ruky

Balík do ruky České pošty - účtujeme poštovné od 137 Kč (za zásilku do 2 kg) do 260 Kč (do 30 kg). Pokud objednávka přesáhne částku 1 000 Kč, je dopravné v rámci ČR zdarma. Zdarma je v tomto případě pouze dopravné, poplatek za vybranou platební metodu, např. dobírku zůstává.

Balík na poštu

Balík na poštu České pošty - účtujeme poštovné od 137 Kč (za zásilku do 2 kg) do 260 Kč (do 30 kg). Pokud objednávka přesáhne částku 1 000 Kč, je dopravné v rámci ČR zdarma. Zdarma je v tomto případě pouze dopravné, poplatek za vybranou platební metodu, např. dobírku zůstává. V případě balíku na poštu je nutné v objednávce uvést číslo mobilního telefonu. Česká pošta informuje pomocí SMS o doručení zásilky a možnosti jejího převzetí.

Doporučená zásilka

Drobné zásilky zasíláme doporučeným dopisem - poštovné od 65 Kč (za zásilku do 0,5 kg) do 80 Kč (do 1 kg).

Osobní převzetí

Objednané zboží je možné osobně vyzvednout v naší provozovně v Ústí nad Orlicí na adrese GRANTIS, s.r.o., Třebovská 109, 562 03 Ústí nad Orlicí.

 

Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky 

„Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebudeme dále zasílat.“ 


O prodejci
Kontakt

Doprava nad 1 000 Kč ZDARMA

Doprava zboží ZDARMA
v rámci České republiky
při objednávce nad 1 000 Kč.
Obchodní podmínky

ZAREGISTRUJTE SE

Zaregistrujte se a získáte snadný a rychlý přístup ke všem funkcím našeho obchodu.
Registrace

RYCHLÝ KONTAKT

+420 465 525 741
+420 774 504 144
Volejte od 8:00 do 15:00 hodin
grantis@grantis.cz

Tiskárna Kulhánek spol. s r. o., Opletalova 92, 563 01 Lanškroun, IČ 020 18 420, DIČ: CZ02018420 tel.: +420 465 525 741, e-mail: jkulhanek@centrum.cz